Въведение
Опаковка хартия за лице
Опаковка Facial Tissue Paper Pack за-монтирана на стена долна екстракция
Мека, издръжлива, абсорбираща
Без прах
Спецификации
| Параметър | Спецификация |
|---|---|
| Име на продукта | Опаковка хартия за лице |
| Материал | Virgin Wood Pulp |
| Тип продукт | Мека опаковка |
| пластове | 4 пласта |
| Количество листове | 1000 листа (250 издърпвания) |
| Тегло на продукта | 248 g |
| Размер на листа | 115 × 170 мм |
| Размер на опаковката | 22,5 × 12 × 9 cm |
| Тип текстура | С модел |
| Цвят | Бяло |
| Аромат | Не е задължително |
| Якост на опън | Висока якост на мокро и сухо |
| Тип опаковка | Мек пакет |
| OEM услуга | Наличен |
| Приложение | Домакинство, търговия, хотелиерство |
Подробности за продукта

Материал: 100% чиста дървесна маса
Слой: 4 слоя
Издърпвания: 1000 листа (250 издърпвания)
Тегло/опаковка:248гр
Размер на листа:115*170мм
Размер на опаковката: 22,5 × 12 × 9 см
Характеристики



Нашите предимства
1.OEM, ODM налични.
2. Навременен отговор.
3. Отлично след-продажбено обслужване.
4.Нашите продукти са жизненоважни, а не празни сезони, ниска цена и справедлива цена.
5 "Качеството на първо място" бизнес философия.
Семинар от 6 300 000 класа.
7. Налични са безплатни мостри, клиентът просто трябва да плати товара.
Нашата фабрика
Фабриката разполага с няколко производствени линии, складове за готов продукт, складове за материали и лаборатории за научноизследователска и развойна дейност.

Нашите сертификати
Сертификация: ISO9001, CE, FDA, ISO14001, OHSAS18001 и др

ЧЗВ
Q1.Какво е вашето MOQ?
A1:БЕБЕШКИ ПЕЛЕНИ: 1*40'HQ контейнер с 4 смесени размера или 1*20FT контейнер с 2 смесени размера
ДАМСКИ ПРЕВЪРЗКИ:1*40HQ с 2 смесени размера или 1*20FT контейнер с един смесен размер.
Q2.Какъв е вашият производствен капацитет?
A2: БЕБЕШКИ ПЕЛЕНИ:58*40HQ/месец БЕБЕШКИ ПАНТАЛОНИ ПЕЛЕНА:70*40HQ/месец
ДАЙПЕР ЗА ВЪЗРАСТНИ: 60*40HQ/месец ПЕЛЕНИ ЗА ПАНТАЛОНИ ЗА ВЪЗРАСТНИ:29*40HQ/месец
Q3.Каква е датата на доставка?
A3:Приблизително 15-30 дни след получаване на вашия депозит.
Q4. Какви са условията за плащане?
A4:30% депозит от T/T, баланс срещу копие на BL.
Популярни тагове: опаковка хартия за лице, Китай доставчици на опаковка хартия за лице, фабрика


