Въведение
НашитеТишу хартия за лицесе произвежда от първокласна необработена дървесна маса.
Осигурява мека текстура, надеждна здравина и висока абсорбция за ежедневни хигиенни приложения.
Проектиран за супермаркети, доставчици на хотелиерство, марки тъкани и дистрибутори на едро.
Спецификации
|
Име на продукта |
Мека опаковка лицева кърпичка |
|
Размери |
170 * 140 мм или по поръчка |
| слой: | 5-слоен или персонализиран |
|
OEM/ODM услуга: |
1. Материал / Тегло
|
Подробности за продукта

| Име на продукта: | Мека опаковка лицева кърпичка |
| материал: | Необработена дървесна маса |
| Размер на листа: | 170*140мм |
| слой: | 5 слоя |
| Дърпа: | 350 листа (70 издърпвания) |
| Аромат: | N/A |
| MOQ: | 1 X 40 футов контейнер |
| Тегло/пакет: | 100g |
| Размер на опаковката: | 14х9х6см |
| пакет: | 8 пакета /чанта с дръжка, 5 торби с дръжка/кашон |
Характеристики



Нашите предимства
1.OEM, ODM налични.
2. Навременен отговор.
3. Отлично след-продажбено обслужване.
4. Нашите продукти са жизненоважни, а не празни сезони, ниска цена и справедлива цена.
5 "Качеството на първо място" бизнес философия.
Семинар от 6 300 000 класа.
7. Налични са безплатни мостри, клиентът просто трябва да плати товара.
Нашата фабрика
Фабриката разполага с няколко производствени линии, складове за готов продукт, складове за материали и лаборатории за научноизследователска и развойна дейност.

Нашите сертификати
Сертификация: ISO9001, CE, FDA, ISO14001, OHSAS18001 и др

ЧЗВ
Q1.Какво е вашето MOQ?
A1:БЕБЕШКА ПЕЛЕНА: 1*40'HQ контейнер с 4 смесени размера или 1*20FT контейнер с 2 смесени размера
ДАМСКИ ПРЕВЪРЗКИ:1*40HQ с 2 смесени размера или 1*20FT контейнер с един смесен размер.
Q2.Какъв е вашият производствен капацитет?
A2: БЕБЕШКА ПЕЛЕНА:58*40HQ/месец БЕБЕШКИ ПАНТАЛОНИ ПЕЛЕНА:70*40HQ/месец
ДАЙПЕР ЗА ВЪЗРАСТНИ: 60*40HQ/месец ПЕЛЕНИ ЗА ПАНТАЛОНИ ЗА ВЪЗРАСТНИ:29*40HQ/месец
Q3.Каква е датата на доставка?
A3:Приблизително 15-30 дни след получаване на вашия депозит.
Q4. Какви са условията за плащане?
A4:30% депозит от T/T, баланс срещу копие на BL.
Популярни тагове: мека хартия за лице, Китай доставчици на мека хартия за лице, фабрика


